in

Sztárban Sztár 2022 Döntő – Vavra Bence és Zséda: Hello

Sztárban Sztár 2022 Döntő – Vavra Bence és Zséda: Hello

Egy igazán lírai produkció során, Kökény Attila bőrébe bújva énekelt duettet a Sztárban Sztár színpadán Zsédával Vavra Bence.

Ez a cikk Sztárban Sztár 2022 Döntő – Vavra Bence és Zséda: Hello először a Retromuzsika.hu. oldalunkon jelent meg.

Pixel szó jelentése – Mutatjuk, hogy mit is jelent!

Ki nyerte a Sztárban Sztár 2022-t? Íme a válasz!