Dorina úgy dönt, hogy Simont választja a karrierje helyett, Evelin pedig szerelmet vall Marcinak.
Reggel Marci gyanút fog, amikor sms-t kap Evelintől. A lány betegségre hivatkozva lemondja a tetoválásra megbeszélt időpontot. Marci úgy dönt, hogy felkeresi Evelint. Hamar rájön, hogy a lány csak úgy tesz, mintha beteg lenne, de amikor Evelin egy félreértést követően bevallja, hogy szerelmes belé, Marci ledöbben, Evelin pedig elmenekül egy klubos megbeszélésre, mielőtt Marci bármit is reagálhatna. Bécy bosszúságára nem sokkal később Marci is elmegy a klubba és mindenki előtt megcsókolja Evelint.
Amikor minden lakótárs kijelenti, hogy nem akar fotózkodni Lali könyvének a kedvéért, Lalinak az az ötlete támad, hogy a régi lakókat szervezi be erre, de mivel a legtöbben haragban váltak el a többiektől, csak hazugság árán tudjaoda csalni Zsófit és Barbit az albérletbe. Amikor a régi és új lakók váratlan összefutnak az albérletben, kitör a balhé. Lali nem lát más lehetőséget arra, hogy elkészíthesse a fotóját, csak azt, hogy bezárja a lakókat. Várakozás közben Lali egy szózatot intéz hozzájuk a barátságról, így végül minden jelenlévő beleegyezik a fotózásba és végül kénytelen beismerni, hogy gy pillanatra újra átélték a régi feelinget.
Dorina reggel összeveszik Bécyvel, amikor el kellene takarítania egy részeg hányását. Simon betoppan veszekedés közben a klubba, Dorina erre megragadja a lehetőséget és lelép. Séta közben elbúcsúznak egymástól, mert este Simon Pag szigetére utazik Horvátországba, de még mindig reménykedik, hogy Dorina is vele tart. Dorina túlságosan fél egy újabb csalódástól és ezért nemet mond Simonnak.
A sorozat epizódjait visszanézheted az RTL Moston.
Kattints ide a teljes cikkért!
: http://www.rtl.hu/rtlklub/budapest/lali-konyve-osszehozta-a-regi-csapatot